Humanitarian Concerns

Українська Гуманітарна Ініціатива

Read in English: Ukrainian Relief Initiative

У відповідь на трагічні та несправедливі напади на Україну, фонд Foundation for Self Leadership запускає Українську Гуманітарної Ініціативу через Healing Corps, багатогранну діяльність, спрямовану на групове оздоровлення за допомогою різноманітних програм IFS.

За допомогою Ukrainian Relief Initiative, фонд прагне вселити надію та стійкість до зовнішніх впливів, хоча і скромно, тим, хто постраждав від війни в Україні.

Для цього фонд співпрацює з надійною командою консультантів, до складу якої входять п’ять українських терапевтів, троє з яких наразі перебувають в Україні, двоє російськомовних терапевтів, які непохитно підтримують своїх українських колег (один з яких також є асистентом тренера IFS), та двоє американських терапевтів, пов’язаних з Україною.

За сприяння консультативної групи, цей проект полягає в тому, щоб представити травматологічну, IFS орієнтовану терапію, серед українських психотерапевтів та опікунів – осіб, що здійснюють догляд (психотерапевтів на цьому першому етапі), які допомагають іншим у цей важкий час.

Потреби опікунів так часто залишаються незадоволеними, поки вони допомагають іншим. Це трапляється навіть у звичайний час, а під час надзвичайної ситуації в країні тим більше. Тож, поки опікуни долають наслідки війни, що триває, та надають допомогу іншим, фонд пропонує їм безкоштовну травматологічну терапію, що враховує особливості травми, та орієнтована на IFS.

Група висококваліфікованих волонтерів-терапевтів вже відібрана та перевірена. Перед початком роботи вони пройдуть широку, всебічну програму підготовки. Мета полягає в тому, щоб під керівництвом досвідчених і висококваліфікованих практикуючих фахівців, вони навчилися співчутливого спостереження і методів використання IFS під час війни, для підвищення безпеки, життєстійкості та підтримки власної енергіі.

У рамках програми учасники познайомляться з українською історією та культурою, дізнаються про емоційні тригери, пов’язані з нинішніми умовами війни, та отримають настанови щодо того, як допомогти своїм підопічним впоратися з неминучою фізичною небезпекою та травмами, отриманими під час війни.

Потім групу добровільних терапевтів-волонтерів підберуть до тих українських опікунів, які цього потребують. Крім того, фонд організував кваліфікованих перекладачів, щоб запропонувати ці заняття опікунам їхньою рідною мовою. Ці перекладачі також пройдуть програму підготовки до участі.

Ми сподіваємося створити безпечний простір для самовираження осіб, які здійснюють догляд, за допомогою якого терапевти зможуть їх вислухати та надати змістовне консультування. Мета цієї травматологічної, IFS орієнтованої терапії, полягає в тому, щоб допомогти підтримати осіб, які надають допомогу, як особисто, так і професійно, в період коли вони переживають таку жахливу катастрофу та продовжують допомагати іншим.

Ця програма є першою у своєму роді для фонду і створює прецедент для майбутніх проектів, орієнтованих на своєчасне надання міжнародної допомоги, спрямованих на подолання глобальних проблем та несправедливості. Згодом така пілотна програма може бути масштабована для допомоги громадам у кризових ситуаціях, особливо тим, хто першим реагує на природні та техногенні кризи, як у США, так і в інших країнах.

«Подібні зусилля самі по собі важливі», — сказав Туфік Хакім, доктор філософії, виконавчий директор фонду. Він додав: “Проте, в недалекому майбутньому, застосування уроків, отриманих з поточного досвіду, може допомогти нам зібрати і підготувати команду кваліфікованих, співчутливих терапевтів і фахівців, які пройшли навчання IFS, для швидкого направлення до гуманітарних організацій, що працюють на місцях, для надання емоційної підтримки”.

Сміливе, важливе та доброчесне починання. Українська Гуманітарна Ініціатива розпочне свою 16-тижневу програму восени 2022 року.

Ви можете підтримати ці зусилля, зробивши пожертву до фонду “IFS Healing Corp for Humanitarian Crises”. Зробити пожертву>

Author

Alana Saab is an NYC-based literary writer and award-winning screenwriter.

You may also like

Leave a reply

Author´s Bio

Author